Nieuws Competitie Kalender Info Contact
Nieuws
Competitie
Kalender
Info
Contact
Competitie
Zaterdag Mixed 1
Hoofdklasse 17+
Joram van Leeuwen (C)
Annemarie van Leeuwen
Joost Bolkenstein
Leonie van Vliet
Michiel Pinkse
Petra Roos
Zaterdag Mixed 2
1e 17+
Robert Springer (C)
Fred Veerman
Patrick Hennen
Tanja van Düren- Kerkhof
Xenia Frerichs
Zaterdag Heren 1
2e 17+
Marcel Sanders (C)
David de Waal
Edward Neven
Elbert van der Bijl
Henk van der Werff
Milo ter Reegen
Zaterdag Heren 2
3e 17+
Cornelis de Pee (C)
Duncan Eduard
Edo de Boom
Maarten Elsinga
Remco Canter Visscher
Richard Struijk
Steven Maasdam
Tijn Meister
Zaterdag Heren 3
4e 17+
Leon Cooijmans (C)
Flip Janssen
Hans Ridderikhoff
Herbert van der Geer
Jurgen Mourik
Max Janssen
Norbert Rens
Onno Zwaagstra
Zaterdag Heren 4
4e 17+
Wesley ten Cate (C)
Axel van der Woerd
Marijn van der Linden
Robin Bol
Thijs van Groningen
Zaterdag Heren 1
1e 35+
Wladimir Sirre (C)
Antonio van den Berg
Pieter Vonk
Pim Janssen
Rik Bezem
Rob de Jong
Theo Verkaik
Zaterdag Heren 2
3e 35+
Gerard Moons (C)
Adrie Koppenol
Joop Spee
Kees Amesz
Piet-Jan Ottenhoff
Wim Janssen v/d Laak
Wim v.d. IJssel
Zaterdag Dames 3
3e 17+
Marloes van den Heuvel-Amesz (C)
Ineke van Wiggen
Karin Mol
Louise Maasdam
Petra Bertels-Sul
Tirza de Haan
Zaterdag Dames 1
1e 17+
Saskia v.d. Griendt (C)
Charlie ter Reegen
Cora Heppe
Rianne Kamphuisen
Vivianne van Heyningen
Zaterdag Dames 2
2e 17+
Anouk de Geus (C)
Justa van der Kolk
Marieke van Peet
Marloes Jongeneel
Mieneke van Rossem
Rens Rutten
Zaterdag Mixed 1
4e 17+ dubbel
Ineke Eduard-Duits (C)
Annemieke Amesz
Henriette Crielaard
Rik Amesz
Steven-Rense Harkema
Tineke Mocking
Zondag Mixed 1
2e AL
Jop Peelen (C)
Bas Middelkoop
Eliza Mulder
Ilona van de Wetering
Jan Kees Amesz
Monique Zuur
Zondag Mixed 2
3e AL
Sylvia Koppenol (C)
Don Tjien A Fat
Fabiënne Kalmeijer
Gé Schepes
Gijs Peelen
Sjoerd Noordhoff
Sophie Stoyanov
Zondag Mixed 3
4e AL
Brian Vis (C)
Daphne Bloemhof
Kim Engelberts
Madelon Merbis
Martijn Dekker
Wesley Molders
Zondag Mixed 1
2e 11-17
Fabiënne Erkens (C)
Carmen Jesse
Quinten van Ewijk
Quirijn Zweegman
Zondag Mixed 2
2e 11-17
Willemijn Becker (C)
Jakob Timmer
Leanne Menger
Olaf van Bracht
Tessa Menger
Zondag Jongens 1
2e 10-14
Bart Moelker (C)
Bessel Withoos
Gijs Koene
Jens Middelkoop
Thijmen Koene
Tom Kuijlaars
Zondag Jongens 2
2e 10-14
Sebastiaan Withoos (C)
Connor Postma
Falco Scheffer
Lars Huisman
Naut Koenders
Wander van Strien
Zondag Groen 1
Open klasse 10-14
Jort van der Bent
Nanouk Hennen
Sterre Kievit
Tommie Degenaar-Crielaard
Dinsdag Dames 1
2e AL
Ida Laarakkers (C)
Ada Schepes
Annemieke Gerts-van Dijk
Elly Janssen v/d Laak
Joke Ardon
Lia Moons
Marijke Sanders
Vrijdag Mixed 1
3e 17+ dubbel
Marcel Verbeek (C)
Adrie Prevosth
Ankie van Leeuwen
Guido van der Waal
Ingrid Lageweg
Karin Belle
Marieke Brand
Niek Ardon
Wouter van Es
Vrijdag Mixed 2
3e 17+ dubbel
Matthieu Scheffers (C)
Jos Nederpel
Liesbeth Zijleman-Scholten
Marc Doornweerd
Nicole Jacobs
Theo van der Bent
Willeke Heij-Spruijt
Vrijdag Mixed 3
3e 17+ dubbel
Corinne Veraart (C)
Arthur van der Geld
Auke de Vries
Aziza Erahoutan
Ilona Haarman
Joost van den Heuvel
Lika van den Boogaard
Lineke Vonk
Simone Huizer
Vrijdag Mixed 4
3e 17+ dubbel
Rob van Heyningen (C)
Astrid van Alphen
Chantal Schoenmakers
Hans Borgman
Luuck Menger
Marcel Mikkers
Marjan Menger-Eshuis
Moniek Blomjous
Ruud Breedveld
Yolanda Fisser
Donderdag Geslachtsvrij 1
2e 17+ dubbel
Kees van Hespen (C)
Daphne Ramaker
Leonie van Ommeren
Linda Benner
Linda Huisman-Sirre
Monique Pluim
Robert Zweegman
Wim Becker