Competitie teams

ZATERDAG

GEMENGD 17+ (DE, HE, GD, DD, HD)

Zat G17+, Hoofdklasse, team 1  
Joost Bolkenstein
Joram van Leeuwen (c)
Patrick Hennen
Anne Zijleman
Annemarie van Leeuwen-Jaspers
Leonie van Vliet

Zat G17+, 2e klasse, team 2
Robin van Hees (c)
Thijs van Groningen
Ramon Merbis
Jiska ter Reegen
Kim Engelberts
Madelon Merbis
Vivianne van Heyningen

HEREN 17+ (2HE, 3HD)

Zat H17+, 2e klasse, team 1
Marcel Sanders (c)
Henk van der Werff
Regis Kievit
Loek Peelen
Danny Degenaar

Zat H17+, 3e klasse, team 2
Edo de Boom
Cornelis de Pee (c)
Duncan Eduard
Richard Struijk
Steven Maasdam
Tijn Meister
Remco Canter Visscher

Zat H17+, 4e klasse, team 3
Hans Ridderikhoff
Herbert van der Geer
Onno Zwaagstra (c)
Jurgen Mourik
Bart Kessels

Zat H17+, 4e klasse, team 4
Wesley ten Cate (c)
Robin Bol
Axel van der Woerd
Alain Kras
Wladimir Sirre

DAMES 17+ (2DE, 3DD)

Zat D17+, 1e klasse, team 1
Paulien Prent
Cora Heppe
Saskia van de Griendt (c)
Charlie ter Reegen
Danielle Kalmeijer
Aimee Nijdam-Engelberts 

Zat D17+, 2e klasse, team 2
Anouk de Geus (c)
Justa van der Kolk
Marieke van Peet
Rens Rutten
Marloes Jongeneel
Marjolijn Nijweide

Zat D17+, 3e klasse, team 3
Ineke van Wiggen
Karin Mol
Louise Maasdam
Tirza de Haan
Marloes van den Heuvel-Amesz (c)

Zat D17+, 4e klasse, team 4
Lineke Vonk
Lika van den Boogaard (c)
Andrea van Hooff
Liset Renirie
Ankie van Leeuwen
Ineke Eduard-Duits

ZONDAG

GEMENGD (2DE, 2HE, DD, HD, 2GD)

Zon, 2e klasse, G1
Jan Kees Amesz
Bas Middelkoop
Jop Peelen (c)
Toon van de Griendt
Monique Zuur
Sanne Bakker
Amadeus Admiraal
Sophie Stoyanov

Zon, 3e klasse, G2
Martijn Kofflard
Milo ter Reegen (c)
Bram van Zwienen
Marije van Zwienen
Sofie van Reek
Fabiënne Kalmeijer
Sylvia Koppenol

Zon, 6e klasse, G3
Quinten van Ewijk
Tian van der Waal
Quirijn Zweegman
Thijs Bollen
Fabiënne Erkens
Roos Bollen (c)

HEREN (4HE, 2HD)

Zon, 2e klasse, H1
Gijs Peelen (c)
Maarten de Jong
Sjoerd Noordhoff
Geert Jansen
Michiel Pinkse
Don Tjien A Fat

Zon, 4e klasse, H2
Martijn Dekker
Brian Vis (c)
Hugo van de Griendt
Bastiaan Dullemond

GEEL GEMENGD 13-17 (2ME, 2JE, 2GD)

Zon, Jeugd Gemengd 13-17, 2e klasse, team 1
Leanne Menger
Jolien Bobeldijk
Fay Ploeg
Lars Huisman (c)
Bob Vergeer
Jens Middelkoop
Bessel Withoos
Alexandra van der Klugt

GEEL JONGENS 13-17 (4JE, 2JD)

Zon, Jeugd Jongens 13-17, 3e klasse, team 1
Ian Bouma
Falco Scheffer (c)
Bart Moelker
Tommie Degenaar - Crielaard
Connor Postma
Jort van der Bent
Tom Kuijlaars

GEEL JUNIOREN 11-14 (4E, 2D)

Zon, Junioren 11-14, 3e klasse, team 1
Sterre Kievit (c)
Lynn Ploeg
Quinten Karssen
Maud Bronswijk
Sarah Stolwijk
Merel Dalenberg
Tobian de Jong
Lotte Karssen

GROEN (4E, 2D)

Zon, Groen1, team 1
Sam van Laar (c)
Frederique van der Goot
Sophie Gomersbach
Floris Baas
Puck Henkelman
Max van Noord
Jiska de Jong
Jort Evers

Zon, Groen2, team 1
Roel van der Bent (c)
Sven Kievit
Britt Den Boogert
Pepijn Sturm
Emilio Catalan-Abarca 
Finet van Gils
Saar Huijsmans

ORANJE

ORANJE-2 1
Ties Meister
Marie Arendsen
James van der Goot
Lisa Bolkenstein
Daan Schoenmakers

DONDERDAG

8&9 COMPETITIE 17+ (2D)

Don Avond 17+, 8&9, 2e klasse, team 1
Rosalie Geurtsen (c)
Amy van der Lans
Niels Arendsen
Margo van Vliet
Miranda Schoenmakers 
Karen van Erp

VRIJDAG

GEMENGD DUBBEL 17+ (DD, HD, 2GD)

Vrij Avond GD17+, 3e klasse, team 1
Jos Nederpel
Matthieu Scheffers (c)
Theo van der Bent
Harrie Timmer
Marc Doornweerd
Liesbeth Zijleman-Scholten
Willeke Heij-Spruijt
Nicole Jacobs

Vrij Avond GD17+, 3e klasse, team 2  
Hans Borgman
Marcel Mikkers
Rob van Heyningen
Luuck Menger
Yolanda Fisser
Chantal Schoenmakers
Moniek Blomjous
Astrid van Alphen (c)

Vrij Avond GD17+, 4e klasse, team 3
Linda Huisman-Sirre
Monique Pluim
Leonie van Ommeren (c)
Robert Zweegman
Aletta van der Woudee
Rene van Ommeren
Martina Bloemzaad
Cedric Deverchere

HEREN DUBBEL 17+ (4XHD)

Vrij Avond, HD17+, 3e klasse, team 1
Jop Wijlacker
Joost van den Heuvel
Kevin Kraan
Lluis Madruga Bonals (c)
Wessel Gratama van Andel
Mattijs van Gorsel

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 182 599 092

Address

Vossenburchkade 45/46
2805 PC Gouda