Nieuws Competitie Kalender Afhangbord Info Contact
Nieuws
Competitie
Kalender
Afhangbord
Info
Contact
KALENDER 2021
Mei
Pasjesavond OVB
Maandag 3 Mei
19:30 - 22:30
Pasjesochtend OVB
Woensdag 5 Mei
09:00 - 12:00
Inloopochtend jeugd OVB
Zondag 9 Mei
09:00 - 12:00
Pasjesavond OVB
Maandag 10 Mei
19:30 - 22:30
Pasjesochtend OVB
Woensdag 12 Mei
09:00 - 12:00
Vroege vogel toernooi OVB
Donderdag 13 Mei
08:00 - 12:00
Pasjesavond OVB
Maandag 17 Mei
19:30 - 22:30
Pasjesochtend OVB
Woensdag 19 Mei
09:00 - 12:00
Pasjesavond OVB
Maandag 24 Mei
19:30 - 22:30
Pasjesochtend OVB
Woensdag 26 Mei
09:00 - 12:00
Pasjesavond OVB
Maandag 31 Mei
19:30 - 22:30
Juni
Pasjesochtend
Woensdag 2 Juni
09:00 - 12:00
Pasjesavond
Maandag 7 Juni
19:30 - 22:30
Pasjesochtend
Woensdag 9 Juni
09:00 - 12:00
CK Single + Mixed
Woensdag 9 Juni
18:00 - 22:30
CK Single + Mixed
Donderdag 10 Juni
18:00 - 22:30
CK Single + Mixed
Vrijdag 11 Juni
18:00 - 22:30
CK Single + Mixed
Zaterdag 12 Juni
10:00 - 22:30
CK Single + Mixed
Zondag 13 Juni
10:00 - 22:30
CK Single + Mixed
Maandag 14 Juni
18:00 - 22:30
CK Single + Mixed
Dinsdag 15 Juni
18:00 - 22:30
Pasjesochtend
Woensdag 16 Juni
09:00 - 12:00
CK Single + Mixed
Woensdag 16 Juni
18:00 - 22:30
CK Single + Mixed
Donderdag 17 Juni
18:00 - 22:30
CK Single + Mixed
Vrijdag 18 Juni
18:00 - 22:30
CK Single + Mixed
Zaterdag 19 Juni
10:00 - 22:30
Inloopochtend jeugd
Zondag 20 Juni
09:00 - 12:00
CK Single + Mixed
Zondag 20 Juni
10:00 - 22:30
Pasjesavond
Maandag 21 Juni
19:30 - 22:30
Pasjesochtend
Woensdag 23 Juni
09:00 - 12:00
Veteranentoernooi
Zaterdag 26 Juni
09:00 - 18:00
Veteranentoernooi
Zondag 27 Juni
09:00 - 18:00
Pasjesavond
Maandag 28 Juni
19:30 - 22:30
Pasjesochtend
Woensdag 30 Juni
09:00 - 12:00
Juli
Ladies night
Vrijdag 2 Juli
19:00 - 23:00
Ouder/kind toernooi
Zondag 4 Juli
10:00 - 17:00
Pasjesavond
Maandag 5 Juli
19:30 - 22:30
Pasjesochtend
Woensdag 7 Juli
09:00 - 12:00
Biertoernooi
Vrijdag 9 Juli
19:00 - 23:00
Pasjesavond
Maandag 12 Juli
19:30 - 22:30
Pasjesochtend
Woensdag 14 Juli
09:00 - 12:00
Pasjesavond
Maandag 19 Juli
19:30 - 22:30
Pasjesochtend
Woensdag 21 Juli
09:00 - 12:00
Pasjesavond
Maandag 26 Juli
19:30 - 22:30
Pasjesochtend
Woensdag 28 Juli
09:00 - 12:00
TIOD Open
Zaterdag 31 Juli
09:00 - 22:30
Augustus
TIOD Open
Zondag 1 Augustus
09:00 - 22:30
TIOD Open
Maandag 2 Augustus
18:00 - 22:30
TIOD Open
Dinsdag 3 Augustus
18:00 - 22:30
Pasjesochtend
Woensdag 4 Augustus
09:00 - 12:00
TIOD Open
Woensdag 4 Augustus
18:00 - 22:30
TIOD Open
Donderdag 5 Augustus
18:00 - 22:30
TIOD Open
Vrijdag 6 Augustus
18:00 - 22:30
TIOD Open
Zaterdag 7 Augustus
09:00 - 22:30
TIOD Open
Zondag 8 Augustus
09:00 - 22:30
Pasjesavond
Maandag 9 Augustus
19:30 - 22:30
Pasjesochtend
Woensdag 11 Augustus
09:00 - 12:00
Pasjesavond
Maandag 16 Augustus
19:30 - 22:30
Pasjesochtend
Woensdag 18 Augustus
09:00 - 12:00
Pasjesavond
Maandag 23 Augustus
19:30 - 22:30
Pasjesochtend
Woensdag 25 Augustus
09:00 - 12:00
CK Dubbel
Zaterdag 28 Augustus
09:00 - 22:30
CK Dubbel
Zondag 29 Augustus
09:00 - 22:30
CK Dubbel
Maandag 30 Augustus
17:00 - 22:30
CK Dubbel
Dinsdag 31 Augustus
17:00 - 22:30
September
Pasjesochtend
Woensdag 1 September
09:00 - 12:00
CK Dubbel
Woensdag 1 September
17:00 - 22:30
CK Dubbel
Donderdag 2 September
17:00 - 22:30
CK Dubbel
Vrijdag 3 September
17:00 - 22:30
CK Dubbel
Zaterdag 4 September
09:00 - 22:30
CK Dubbel
Zondag 5 September
09:00 - 22:30
Pasjesavond
Maandag 6 September
19:30 - 22:30
Pasjesochtend
Woensdag 8 September
09:00 - 12:00
Pasjesavond
Maandag 13 September
19:30 - 22:30
Pasjesochtend
Woensdag 15 September
09:00 - 12:00
Donderdagcompetitie
Donderdag 16 September
19:00 - 22:30
Vrijdagcompetitie
Vrijdag 17 September
19:00 - 22:30
Sponsor commissie toernooi
Vrijdag 17 September
19:00 - 22:30
Zaterdagcompetitie
Zaterdag 18 September
09:00 - 22:30
Zondagcompetitie
Zondag 19 September
09:00 - 22:30
Pasjesavond
Maandag 20 September
19:30 - 22:30
Pasjesochtend
Woensdag 22 September
09:00 - 12:00
Donderdagcompetitie
Donderdag 23 September
19:00 - 22:30
Vrijdagcompetitie
Vrijdag 24 September
19:00 - 22:30
Zaterdagcompetitie
Zaterdag 25 September
09:00 - 22:30
Zondagcompetitie
Zondag 26 September
09:00 - 22:30
Pasjesavond
Maandag 27 September
19:30 - 22:30
Pasjesochtend
Woensdag 29 September
09:00 - 12:00
Donderdagcompetitie
Donderdag 30 September
19:00 - 22:30
Oktober
Vrijdagcompetitie
Vrijdag 1 Oktober
19:00 - 22:30
Zaterdagcompetitie
Zaterdag 2 Oktober
09:00 - 22:30
Zondagcompetitie
Zondag 3 Oktober
09:00 - 22:30
Donderdagcompetitie
Donderdag 7 Oktober
19:00 - 22:30
Vrijdagcompetitie
Vrijdag 8 Oktober
19:00 - 22:30
Zaterdagcompetitie
Zaterdag 9 Oktober
09:00 - 22:30
Zondagcompetitie
Zondag 10 Oktober
09:00 - 22:30
Donderdagcompetitie
Donderdag 14 Oktober
19:00 - 22:30
Vrijdagcompetitie
Vrijdag 15 Oktober
19:00 - 22:30
Zaterdagcompetitie
Zaterdag 16 Oktober
09:00 - 22:30
Zondagcompetitie
Zondag 17 Oktober
09:00 - 22:30
Donderdagcompetitie
Donderdag 21 Oktober
19:00 - 22:30
Vrijdagcompetitie
Vrijdag 22 Oktober
19:00 - 22:30
Zaterdagcompetitie
Zaterdag 23 Oktober
09:00 - 22:30
Zondagcompetitie
Zondag 24 Oktober
09:00 - 22:30
Donderdagcompetitie
Donderdag 28 Oktober
19:00 - 22:30
Vrijdagcompetitie
Vrijdag 29 Oktober
19:00 - 22:30
Zaterdagcompetitie
Zaterdag 30 Oktober
09:00 - 22:30
Zondagcompetitie
Zondag 31 Oktober
09:00 - 22:30
November
Inhaaldag competitie DO
Donderdag 4 November
19:00 - 22:30
Inhaaldag competitie VR
Vrijdag 5 November
19:00 - 22:30
Inhaaldag competitie ZA
Zaterdag 6 November
09:00 - 22:30
Inhaaldag competitie ZO
Zondag 7 November
09:00 - 22:30
Inhaaldag competitie DO
Donderdag 11 November
19:00 - 22:30
Inhaaldag competitie VR
Vrijdag 12 November
19:00 - 22:30
Inhaaldag competitie ZA
Zaterdag 13 November
09:00 - 22:30
Inhaaldag competitie ZO
Zondag 14 November
09:00 - 22:30
Inhaaldag competitie DO
Donderdag 18 November
19:00 - 22:30
Inhaaldag competitie VR
Vrijdag 19 November
19:00 - 22:30
Inhaaldag competitie ZA
Zaterdag 20 November
09:00 - 22:30
Inhaaldag competitie ZO
Zondag 21 November
09:00 - 22:30