Nieuws Competitie Kalender Foto's Info
Nieuws
Competitie
Kalender
Foto's
Info
KALENDER 2019
Februari
Pasjesavond in de hal
Zaterdag 8 Februari
19:00 - 23:00
Bridge
Zondag 9 Februari
12:00 - 18:00
Maart
Pasjesavond in de hal
Zaterdag 7 Maart
19:00 - 23:00
Bridge
Zondag 8 Maart
12:00 - 18:00
Jeugdtoernooi
Zaterdag 28 Maart
14:00 - 18:00
Opening park
Zaterdag 28 Maart
16:00 - 23:00
Pasjesavond
Maandag 30 Maart
19:30 - 22:30
April
Pasjesochtend
Woensdag 1 April
09:00 - 12:00
Zaterdagcompetitie
Zaterdag 4 April
10:00 - 20:00
Zondagcompetitie
Zondag 5 April
10:00 - 20:00
Pasjesavond
Maandag 6 April
19:30 - 22:30
Dinsdagcompetitie
Dinsdag 7 April
09:00 - 18:00
Pasjesochtend
Woensdag 8 April
09:00 - 12:00
Donderdagcompetitie
Donderdag 9 April
19:00 - 23:00
Vrijdagcompetitie
Vrijdag 10 April
19:00 - 23:00
Zaterdagcompetitie
Zaterdag 11 April
10:00 - 20:00
Zondagcompetitie
Maandag 13 April
10:00 - 20:00
Dinsdagcompetitie
Dinsdag 14 April
09:00 - 18:00
Pasjesochtend
Woensdag 15 April
09:00 - 12:00
Donderdagcompetitie
Donderdag 16 April
19:00 - 23:00
Vrijdagcompetitie
Vrijdag 17 April
19:00 - 23:00
Zaterdagcompetitie
Zaterdag 18 April
10:00 - 20:00
Zondagcompetitie
Zondag 19 April
10:00 - 20:00
Pasjesavond
Maandag 20 April
19:30 - 22:30
Dinsdagcompetitie
Dinsdag 21 April
09:00 - 18:00
Pasjesochtend
Woensdag 22 April
09:00 - 12:00
Donderdagcompetitie
Donderdag 23 April
19:00 - 23:00
Vrijdagcompetitie
Vrijdag 24 April
19:00 - 23:00
Zaterdagcompetitie
Zaterdag 25 April
10:00 - 20:00
Zondagcompetitie
Zondag 26 April
10:00 - 20:00
Inhaaldag Dinsdagcompetitie
Dinsdag 28 April
19:00 - 23:00
Pasjesochtend
Woensdag 29 April
09:00 - 12:00
Inhaaldag Donderdagcompetitie
Donderdag 30 April
19:00 - 23:00
Mei
Inhaaldag Vrijdagcompetitie
Vrijdag 1 Mei
19:00 - 23:00
Inhaaldag Zaterdagcompetitie
Zaterdag 2 Mei
10:00 - 20:00
Inhaaldag Zondagcompetitie
Zondag 3 Mei
10:00 - 20:00
Pasjesavond
Maandag 4 Mei
19:30 - 22:30
Pasjesochtend
Woensdag 6 Mei
09:00 - 12:00
Donderdagcompetitie
Donderdag 7 Mei
19:00 - 23:00
Vrijdagcompetitie
Vrijdag 8 Mei
19:00 - 23:00
Zaterdagcompetitie
Zaterdag 9 Mei
10:00 - 20:00
Zondagcompetitie
Zondag 10 Mei
10:00 - 20:00
Pasjesavond
Maandag 11 Mei
19:30 - 22:30
Dinsdagcompetitie
Dinsdag 12 Mei
09:00 - 18:00
Pasjesochtend
Woensdag 13 Mei
09:00 - 12:00
Donderdagcompetitie
Donderdag 14 Mei
19:00 - 23:00
Vrijdagcompetitie
Vrijdag 15 Mei
19:00 - 23:00
Zaterdagcompetitie
Zaterdag 16 Mei
10:00 - 20:00
Zondagcompetitie
Zondag 17 Mei
10:00 - 20:00
Pasjesavond
Maandag 18 Mei
19:30 - 22:30
Dinsdagcompetitie
Dinsdag 19 Mei
09:00 - 18:00
Pasjesochtend
Woensdag 20 Mei
09:00 - 12:00
Inhaaldag Zondagcompetitie
Donderdag 21 Mei
10:00 - 20:00
Inhaaldag Dinsdagcompetitie
Donderdag 21 Mei
10:00 - 18:00
Inhaaldag Zaterdagcompetitie
Donderdag 21 Mei
10:00 - 20:00
Inhaaldag Vrijdagcompetitie
Donderdag 21 Mei
19:00 - 23:00
Inhaaldag Donderdagcompetitie
Donderdag 21 Mei
19:00 - 23:00
Vroege vogels toernooi
Vrijdag 22 Mei
08:00 - 12:00
Vrijdagcompetitie
Vrijdag 22 Mei
19:00 - 23:00
Zaterdagcompetitie
Zaterdag 23 Mei
10:00 - 20:00
Zondagcompetitie
Zondag 24 Mei
10:00 - 20:00
Pasjesavond
Maandag 25 Mei
19:30 - 22:30
Dinsdagcompetitie
Dinsdag 26 Mei
09:00 - 18:00
Pasjesochtend
Woensdag 27 Mei
09:00 - 12:00
Donderdagcompetitie
Donderdag 28 Mei
19:00 - 23:00
Vrijdagcompetitie
Vrijdag 29 Mei
19:00 - 23:00
Inhaaldag Zaterdagcompetitie
Zaterdag 30 Mei
10:00 - 20:00
Juni
Inhaaldag Zondagcompetitie
Maandag 1 Juni
10:00 - 20:00
Dinsdagcompetitie
Dinsdag 2 Juni
09:00 - 18:00
Pasjesochtend
Woensdag 3 Juni
09:00 - 12:00
Inhaaldag Vrijdagcompetitie
Vrijdag 5 Juni
19:00 - 23:00
CK Single en Mix
Zaterdag 6 Juni
10:00 - 22:30
CK Single en Mix
Zondag 7 Juni
10:00 - 22:30
CK Single en Mix
Maandag 8 Juni
18:00 - 22:30
Inhaaldag Dinsdagcompetitie
Dinsdag 9 Juni
10:00 - 18:00
CK Single en Mix
Dinsdag 9 Juni
18:00 - 22:30
Pasjesochtend
Woensdag 10 Juni
09:00 - 12:00
CK Single en Mix
Woensdag 10 Juni
18:00 - 22:30
CK Single en Mix
Donderdag 11 Juni
18:00 - 22:30
Inhaaldag Donderdagcompetitie
Donderdag 11 Juni
19:00 - 23:00
CK Single en Mix
Vrijdag 12 Juni
18:00 - 22:30
CK Single en Mix
Zaterdag 13 Juni
10:00 - 22:30
CK Single en Mix
Zondag 14 Juni
10:00 - 22:30
Pasjesavond
Maandag 15 Juni
19:30 - 22:30
Pasjesochtend
Woensdag 17 Juni
09:00 - 12:00
Pasjesavond
Maandag 22 Juni
19:30 - 22:30
Pasjesochtend
Woensdag 24 Juni
09:00 - 12:00
Veteranen toernooi
Zaterdag 27 Juni
09:00 - 18:00
Veteranen toernooi
Zondag 28 Juni
09:00 - 18:00
Pasjesavond
Maandag 29 Juni
19:30 - 22:30
Juli
Pasjesochtend
Woensdag 1 Juli
09:00 - 12:00
Wijntoernooi
Vrijdag 3 Juli
19:00 - 23:00
Ouder/kind toernooi
Zondag 5 Juli
10:00 - 17:00
Pasjesavond
Maandag 6 Juli
19:30 - 22:30
Pasjesochtend
Woensdag 8 Juli
09:00 - 12:00
Biertoernooi
Vrijdag 10 Juli
19:00 - 23:00
Pasjesavond
Maandag 13 Juli
19:30 - 22:30
Pasjesochtend
Woensdag 15 Juli
09:00 - 12:00
Pasjesavond
Maandag 20 Juli
19:30 - 22:30
Pasjesochtend
Woensdag 22 Juli
09:00 - 12:00
Open toernooi
Zaterdag 25 Juli
09:00 - 22:30
Open toernooi
Zondag 26 Juli
09:00 - 22:30
Open toernooi
Maandag 27 Juli
18:00 - 22:30
Open toernooi
Dinsdag 28 Juli
18:00 - 22:30
Pasjesochtend
Woensdag 29 Juli
09:00 - 12:00
Open toernooi
Woensdag 29 Juli
18:00 - 22:30
Open toernooi
Donderdag 30 Juli
18:00 - 22:30
Open toernooi
Vrijdag 31 Juli
18:00 - 22:30
Augustus
Open toernooi
Zaterdag 1 Augustus
09:00 - 22:30
Open toernooi
Zondag 2 Augustus
09:00 - 22:30
Pasjesavond
Maandag 3 Augustus
19:30 - 22:30
Pasjesochtend
Woensdag 5 Augustus
09:00 - 12:00
Pasjesavond
Maandag 10 Augustus
19:30 - 22:30
Pasjesochtend
Woensdag 12 Augustus
09:00 - 12:00
Pasjesavond
Maandag 17 Augustus
19:30 - 22:30
Pasjesochtend
Woensdag 19 Augustus
09:00 - 12:00
Pasjesavond
Maandag 24 Augustus
19:30 - 22:30
Pasjesochtend
Woensdag 26 Augustus
09:00 - 12:00
CK Dubbel en Jeugd
Zaterdag 29 Augustus
09:00 - 22:30
CK Dubbel en Jeugd
Zondag 30 Augustus
09:00 - 22:30
CK Dubbel en Jeugd
Maandag 31 Augustus
17:00 - 22:30
September
CK Dubbel en Jeugd
Dinsdag 1 September
17:00 - 22:30
Pasjesochtend
Woensdag 2 September
09:00 - 12:00
CK Dubbel en Jeugd
Woensdag 2 September
17:00 - 22:30
CK Dubbel en Jeugd
Donderdag 3 September
17:00 - 22:30
CK Dubbel en Jeugd
Vrijdag 4 September
17:00 - 22:30
CK Dubbel en Jeugd
Zaterdag 5 September
09:00 - 22:30
CK Dubbel en Jeugd
Zondag 6 September
09:00 - 22:30
Pasjesavond
Maandag 7 September
19:30 - 22:30
Pasjesochtend
Woensdag 9 September
09:00 - 12:00
Zaterdagcompetitie
Zaterdag 12 September
09:00 - 22:30
Zondagcompetitie
Zondag 13 September
09:00 - 22:30
Pasjesavond
Maandag 14 September
19:30 - 22:30
Pasjesochtend
Woensdag 16 September
09:00 - 12:00
Sponsor commissie toernooi
Vrijdag 18 September
19:00 - 22:30
Zaterdagcompetitie
Zaterdag 19 September
09:00 - 22:30
Zondagcompetitie
Zondag 20 September
09:00 - 22:30
Pasjesavond
Maandag 21 September
19:30 - 22:30
Pasjesochtend
Woensdag 23 September
09:00 - 12:00
Lichttoernooi
Vrijdag 25 September
17:00 - 22:00
Zaterdagcompetitie
Zaterdag 26 September
09:00 - 22:30
Zondagcompetitie
Zondag 27 September
09:00 - 22:30
Pasjesavond
Maandag 28 September
19:30 - 22:30
Pasjesochtend
Woensdag 30 September
09:00 - 12:00
Oktober
Zaterdagcompetitie
Zaterdag 3 Oktober
09:00 - 22:30
Zondagcompetitie
Zondag 4 Oktober
09:00 - 22:30
Zaterdagcompetitie
Zaterdag 10 Oktober
09:00 - 22:30
Zondagcompetitie
Zondag 11 Oktober
09:00 - 22:30
Zaterdagcompetitie
Zaterdag 17 Oktober
09:00 - 22:30
Zondagcompetitie
Zondag 18 Oktober
09:00 - 22:30
Zaterdagcompetitie
Zaterdag 24 Oktober
09:00 - 22:30
Zondagcompetitie
Zondag 25 Oktober
09:00 - 22:30
Inhaaldag Zaterdagcompetitie
Zaterdag 31 Oktober
09:00 - 22:30
November
Inhaaldag Zondagcompetitie
Zondag 1 November
09:00 - 22:30
Inhaaldag Zaterdagcompetitie
Zaterdag 7 November
09:00 - 22:30
Inhaaldag Zondagcompetitie
Zondag 8 November
09:00 - 22:30
Inhaaldag Zaterdagcompetitie
Zaterdag 14 November
09:00 - 22:30
Inhaaldag Zondagcompetitie
Zondag 15 November
09:00 - 22:30
Inhaaldag Zaterdagcompetitie
Zaterdag 21 November
09:00 - 22:30